home » Команда

Команда


Клієнтами АФ Західаудитсервіс є підприємства малого та середнього бізнесу, які прагнуть максимально убезпечити свою діяльність від юридичних, податкових та управлінських ризиків. Для зручності наших клієнтів у складі АФ Західаудитсервіс працюють спеціалісти, які зможуть забезпечити надання послуг нашим клієнтам на комплексних засадах. Внутрішній порядок в АФ Західаудитсервіс передбачає обов’язкове залучення юристів, аудиторів до бухгалтерської й податкової роботи, господарським спорам:

 

Департамент аудиту

Аудитори групи – це сертифіковані спеціалісти, які готові виконати завдання будь-якої складності у відповідності зі стандартами аудиторської діяльності та нашим принципами дотримання якості послуг. Клієнти, які замовляють послуги в аудиторській фірмі АФ Західаудитсервіс, отримують не тільки формальні документи про проходження перевірки, а фактичні рекомендації та висновки про стан справ в Вашій компанії. Завдяки цьому вони здатні надати професійну консалтингову допомогу, що особливо цінно при абонентському аудиторському обслуговуванні.

Детальніше

 

Керівник АФ Західаудитсервіс

Маковецька Надія Валеріївна  – сертифікований аудитор (сертифікат серії А 006348, виданий 13.12.2007 р.), голова Львівського осередку Ради незалежних бухгалтерів і аудиторів, член Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України.

Моб. тел.: (067) 675 05 19

e-mail: nm@zahidaudit.com

  

Департамент бухгалтерського та податкового обліку

Ведення бухгалтерського обліку пов’язане зі скрупульозним виконанням великої кількості операцій. Якість виконання обов’язків головного бухгалтера залежить від уважності та відповідальності, які формуються з досвідом. Всі співробітники аудиторської фірми – досвідчені бухгалтери. Однак крім виконання облікових завдань, клієнти отримують цілу систему комплексного обслуговування компанії, елементами якого є: контроль аудиторів, податкова оптимізація та юридичний консалтинг.

Детальніше

Керівник Департаменту бухгалтерського та податкового обліку

Голдун Марія Степанівна 

Моб. тел.: (067) 672 79 36

e-mail: mg@zahidaudit.com

 

 

 

Юридичний департамент

Даний напрямок групи – це надання правової підтримки малого та середнього бізнесу. Фахівці юридичного департаменту мають високу кваліфікацію. Наша робота полягає в забезпеченні юридичної безпеки угод, вирішенні податкових спорів, оптимізації оподаткування , супроводі злиття і розділення корпорацій.

Детальніше

Керівник юридичного департаменту

Біла Олена Володимирівна 

Моб. тел.: (067) 925 12 12

e-mail: alenabelaya@ukr.net 

 

 

 

 

Дотримання загальнолюдських і професійних етичних норм – неодмінний  і найвищий обов’язок кожного аудитора та співробітника нашої фірми.

 

Співробітники АФ Західаудитсервіс - основний капітал нашої фірми. Їх діяльність має безпосередній вплив на  авторитет у клієнтів, добробут нашої фірми та її перспективи розвитку.

 

Усвідомлюючи це, наша фірма свій капітал вкладає в аудиторів та консультантів, а саме в підвищення кваліфікації, навчання, постійно дбаємо про підвищення їх професійних знань і якостей.