home » Наші переваги

Наші переваги


Поставити запитання
Поставити запитання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Повідомлення

Або за телефоном:
+38 (032) 242-27-34
+38 (067) 675 05 19

 

Клієнтами АФ Західаудитсервіс вже стали понад 200 організацій, більшість яких – це малий і середній бізнес. Але ми також успішно працюємо і з великими вітчизняними і іноземними компаніями, бюджетними організаціями. 

 

Кадровий потенціал

У департаменті бухгалтерського та податкового обліку АФ Західаудитсервіс працюють висококласифіковані фахівці, які регулярно проходять підвищення кваліфікації в спеціалізованих навчально-методичних центрах. Нами впроваджена багаторівнева система внутрішньо корпоративних стандартів, спрямована на мотивацію особистісного та професійного зростання співробітників. Крім того, щоквартально робота кожного нашого фахівця з бухгалтерського обліку перевіряється внутрішнім аудитом.

 

Технології

У своїй роботі ми використовуємо тільки передові та найбільш функціональні версії програмних продуктів. Прагнемо максимально автоматизувати процес. Крім того, наші бухгалтери орієнтуються у своїй професійній діяльності на найостанніші досягнення прикладних провідних довідково-правових систем.

 

Контроль якості

В Департаменті бухгалтерського та податкового обліку АФ Західаудитсервіс діють чіткі регламенти, покликані знизити вплив людського фактора на кінцевий результат. Система внутрішньо фірмового контролю якості гарантує чітку регламентацію і стандартизацію всіх етапів надання бухгалтерських послуг. Нашими внутрішніми аудиторами здійснюються  перевірки як до здачі звіту (в експрес-режимі), так і після (комплексні документальні перевірки якості).

 

Оптимальне ціноутворення

Ми готові запропонувати оптимальну ціну кожного нашого клієнта, враховуючи його фінансові можливості та завдання. Вартість наших послуг враховує Вашу ділову активність – пряма залежність ціни від обсягу документообігу, якщо діяльність не ведеться, оплата за наші послуги зводиться до мінімуму – 250 грн. в місяць за здачу нульової звітності.

 

Свобода вибору

У своїй діяльності ми чітко дотримуємося принципів професійної етики. Наші клієнти завжди мають можливість вибору – продовжити вести свій бухгалтерський облік в нашій компанії або звернутися в іншу бухгалтерську фірму, найняти штатного бухгалтера. Навіть якщо у вас виникло таке бажання, то цей процес пройде без будь-яких перешкод з нашого боку. Наш клієнт – завжди правий!

 

Конфіденційність

Висока організація режиму конфіденційності, що діє в АФ Західаудитсервіс передбачена в наших договорах.

 

Аудиторська фірма чи штатний бухгалтер?

 

Наймаючи бухгалтера, Ви оплачуєте його робочий час. Ви повинні платити йому фіксовану заробітну плату навіть якщо обсяг його роботи зменшується. Якщо ж він збільшується, Ви змушені брати ще одного бухгалтера. Тому в більшості випадків найбільш економічно доцільним є звернення до аудиторської фірми.

Дізнайтеся вартість бухгалтерського супроводу.

 

Плюси звернення в аудиторську фірму:

  • Ви оплачуєте тільки фактично здійснений обсяг робіт;
  • По мірі необхідності до роботи підключаються фахівці з супутнім бухгалтерії робіт – податкові консультанти, юристи, аудитори. Вони допоможуть правильно вибудувати схему роботи, скласти вірно договору і т.д.
  • Ви не платите податки і збори з фонду оплати праці штатних бухгалтерів.

 

На суми, які Ви платите нам за бухгалтерське обслуговування зменшується оподатковувана база по податку на прибуток, тому що витрати пов’язані з веденням бухгалтерського обліку відносяться до складу витрат згідно ПКУ;

  • Ви не витрачаєтеся на розширення приміщення, організацію додаткових робочих місць, купівлю комп’ютерів та оснащення їх бухгалтерськими і правовими системами;
  • Ви не витрачаєте час і гроші на підбір кваліфікованих кадрів;
  • Ви не несете збитків внаслідок несвоєчасної подачі звітності або сплати податків. Якщо помилку зробив ваш штатний бухгалтер, Ви можете його звільнити, покарати матеріально на практиці досить проблематично.

 

Наші гарантії

Ми повністю відповідаємо за свою роботу і дотримання заздалегідь обумовлених термінів. Крім того, ми гарантуємо повну конфіденційність, чого не може гарантувати більшість штатних бухгалтерів.