home » Податкові новації – на семінарі в Львівській торгово-промисловій палаті

Податкові новації – на семінарі в Львівській торгово-промисловій палаті


Про податкові новації – на семінарі в Львівській торгово-промисловій палаті

 

4 лютого 2015 в приміщенні Львівської торгово-промислової палати відбувся черговий семінар для бухгалтерів та керівників підприємств Львівської області.

Організатор семінару – Громадська організація Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів та Львівська торгово-промислова палата за участі ГУ ДФС у Львівській області.

Лекторами виступили: Надія Маковецька, сертифікований аудитор, керуючий партнер Аудиторської фірми «Західаудитсервіс» та головний державний інспектор відділу комунікацій з громадськістю управління комунікацій Головного управління ДФС України у Львівській області Вікторія Шихова.

На семінарі були розглянуті питання податкової реформи (податок на прибуток, ПДФО, ПДВ, акциз, рентні платежі, місцеві податки, спрощена система оподаткування, податок на нерухомість і авто, електронне адміністрування ПДВ), зміни ставок і порядку утримання ЄСВ, військового збору, застосування РРО у 2015 році).

 

 

Слухачі семінару були ознайомлені з останніми роз’ясненнями та узагальнюючими податковими консультаціями, виданими Державною фіскальною службою України в другій половині січня.

Вікторія Шихова доповіла про податковий компроміс, декларування доходів громадян, податок на нерухомість, прокоментувала останні роз’яснення з цих питань, надала відповіді на питання, що стосувалися тем виступу.

Питання ЄСВ, податку на прибуток, податку на додану вартість, спрощеної системи оподаткування висвітлила Надія Маковецька. Бухгалтери отримали вичерпні відповіді на численні запитання.

 

 

Захід пройшов у форматі спілкування з аудиторією і вирішення суттєвих питань у дискусіях. Семінар тривав понад три з половиною години, що свідчить про необхідність проведення таких заходів в майбутньому.