home » Про нас

Про нас


 

НА ДОПОМОГУ ВАШОМУ БІЗНЕСУ!

 

 

Аудиторська фірма ЗАХІДАУДИТСЕРВІС – це сучасна, молода та перспективна аудиторська фірма, яка динамічно розвивається на ринку аудиторських і бухгалтерських послуг. Основні принципи роботи нашої фірми – це гарантія професіоналізму і високий рівень стандартів надання професійних послуг.

 

            Наша фірма пропонує наступні професійні послуги :

 

  • Національний (в т.ч. обов’язковий) аудит фінансової звітності (П(С)БО)
  • Міжнародний аудит фінансової звітності (IAS)
  • Трансформація фінансової звітності (IFRS, GAAP)
  • Податковий аудит (аудит податкової звітності)
  • Організація та ведення бухгалтерського та податкового обліку
  • Консультації з питань права, бухгалтерського та податкового обліку

 

 

Аудиторська фірма Західаудитсервіс здійснює свою діяльність на підставі Свідоцтва про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів № 4401 виданого Аудиторською палатою України 30 листопада 2010р.. В компанії працюють сертифіковані аудитори та спеціалісти (в т.ч. по міжнародних стандартах), які проходять щорічне удосконалення професійних знань в обов’язковому порядку.

 

Аудиторська фірма Західаудитсервіс є членом ради незалежних бухгалтерів і аудиторів України (РНБА), Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України та активно приймає участь в сприянні реформуванню та розвитку бухгалтерського обліку та аудиту в Україні.

 

Клієнтами компанії вже стали більш ніж 200 організацій, більшість яких – це малий і середній бізнес. Але ми також успішно працюємо і з великим вітчизняним і іноземним бізнесом.

Ціни на аудит та послуги в нашої аудиторської компанії доступні для клієнтів, всі види послуг надаються в стислі терміни завдяки ефективній організації роботи наших фахівців, кваліфікація яких підтверджена відповідними документами.

Серед постійних клієнтів Аудиторської фірми Західаудитсервіс українські та міжнародні компанії.

 

Політика нашої компанії спрямована на довготривалу та взаємовигідну співпрацю з нашими клієнтами та надання тільки якісних послуг.

Компетентність, індивідуальний підхід, постійне підвищення кваліфікації наших спеціалістів гарантують успішну та взаємовигідну співпрацю!