home » Послуги » Абонентське бухгалтерське обслуговування

Абонентське бухгалтерське обслуговування


 

 

Принципи організації роботи

Після підписання договору, нами проводиться підготовча робота: визначення стану обліку і наявності документації, визначення вхідних залишків по всіх регістрах обліку, уточнення облікової політики, підготовка інформаційної бази в обліковій системі, обговорення і розробка фінансової бізнес-схеми роботи клієнта.

 

Далі з нашого боку і з боку клієнта призначаються відповідальні особи, які будуть співпрацювати один з одним в рамках укладеного договору, і визначається порядок документообігу.

 

Визначається технічно зручний варіант роботи. Наприклад, можливий варіант віддаленого доступу до комп’ютера клієнта і замовника в програмі «1C». В договорі передбачено відповідальність за дотримання умов конфіденційності. Підключення до бази здійснюється за допомогою Інтернету, через віддалене підключення. Можлива настройка управлінських звітів одержуваних директором на базі «1С» в режимі онлайн.

Варіанти здачі звітності

З метою збереження документів, присилається кур’єром первинна документація за описом, яка приймається нашим фахівцем, закріпленим за організацією. 

 

Як правило, ми будуємо роботу по здачі звітності на базі діючих на даний момент програмних комплексів передбачених для подачі звітності у всі контролюючі органи, в т.ч. Державна податкова адміністрація, Пенсійний фонд, статистика і т.д.. Даний підхід має переваги на відміну від здачі звітності поштою або з кур’єром, а саме:

 

замовнику простіше проходити звірку з бюджетом;

 

значне зниження ймовірності блокування розрахункових рахунків;

 

доступ до картки особового рахунку клієнта в реальному часі, що дозволяє нам відстежувати появу недоїмок і оперативно запобігати нарахування штрафів і пені.

Ступінь участі нашої компанії

Можливі різні варіанти бухгалтерського обслуговування і різна ступінь участі нашої компанії. Перед укладенням договору ми надаємо клієнтам можливість визначити найбільш зручний спосіб співпраці з нами, визначити функціональний розподіл між нашими співробітниками і клієнтом. Наприклад, Ви можете доручити нам повне бухгалтерське обслуговування Вашої діяльності, роботу з банком, підготовку первинної документації або ж обмежитися тільки підготовкою звітності, що здається в інспекцію (баланс, податкові декларації). Якщо існує необхідність присутності бухгалтера який буде працювати з первинною документацією (за умови великих обсягів Первинної документації) ми розміщуємо у Вас в офісі такого фахівця відповідного рівня і здійснюємо повний контроль та відповідальність за його роботу.

 

Ви маєте можливість задати запитання щодо організації нашої роботи власне на Вашому підприємстві нашому спеціалісту. Будемо вдячні.
Поставити запитання

Поставити запитання

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Повідомлення

Або за телефоном:
+38 (032) 242-27-34
+38 (067) 675 05 19

 

Послуги департаменту бухгалтерського та податкового обліку АФ Західаудитсервіс:

 

  • Бухгалтерське обслуговування;
  • Відновлення бухгалтерського та податкового обліку;
  • Ведення бухгалтерського, податкового та кадрового обліку;
  • Консультації по бухгалтерському та податковому обліку;
  • Податкове планування;
  • Складання та подання податкової декларації про доходи та майновий стан фізичних осіб (з додатками);

 

Тарифи на ведення бухгалтерського та податкового обліку

Справжні тарифи орієнтовані на типові послуги і є базовою ціною для обчислення остаточної вартості. Повна вартість ведення бухгалтерського обліку визначається індивідуально. Умовами для індивідуального розрахунку є наявність декількох видів діяльності; ЗЕД; наявність філій, відокремлених підрозділів; необхідність ведення окремого обліку в офісі Замовника; необхідність роботи з первинною документацією; необхідність ведення управлінського обліку; реалізація віддаленого доступу до баз 1С та інші подібні фактори.