home » Звернення керівника

Звернення керівника


Ми сподіваємось, що на нашому сайті Ви обов’язково знайдете для себе корисну інформацію, а також шляхи вирішення необхідних для Вас питань, нові стимули до розвитку бізнесу. У своїй роботі ми поєднуємо кращий досвід та 15-річну практику в галузі бухгалтерського обліку, аудиту, податків, права, та інших послуг.

 

Створюючи Аудиторську фірму Західаудитсервіс, ми робили ставку на якість і унікальність наших послуг, професіоналізм нашої команди і впевненість наших клієнтів у завтрашньому дні. Ми прагнемо відповідати найвищим стандартам у сфері аудиторських і консалтингових послуг і працювати на випередження ринку, передбачаючи потреби клієнтів і використовуючи в своїй роботі передовий досвід у галузі аудиту та консалтингу.

 

Не зупиняючись на досягнутому, фахівці АФ Західаудитсервіс на сьогоднішній день здатні впоратися з будь-яким завданням з розвитку бізнесу клієнта, знайти оптимальні рішення за допомогою фінансового та управлінського консалтингу, аудиту за національними і міжнародними стандартами, бухгалтерського та юридичного аутсорсинга, професійного навчання.

 

Ми вдячні всім своїм клієнтам і партнерам за надану нашій компанії довіру, яка є обов’язковою умовою успішного, ефективного, надійного і довготривалого співробітництва. Сподіваємося, що і Ви незабаром станете нашими партнерами по бізнесу.

 

Компаній, що пропонують аудиторські та бухгалтерські послуги – багато, але якщо Ви, виберете нашу, ми обіцяємо, що не підведемо Вас, і докладемо всіх зусиль, для того, щоб Ви більше не турбувалися про бухгалтерію і змогли повністю зосередитися на своїй справі.

 

Мені, як керівникові, дуже важливий зворотний зв’язок з Вами. Буду вдячна як за критику, так і за позитивні відгуки. Цим Ви допомагаєте нам, і мені як засновнику, особисто відстежувати і підвищувати якість обслуговування.

 

З повагою, Надія Маковецька.